قسمتی از جلسات 6-7-8-9-10-11-12-13 از پکیج آموزش اسکچاپ

آموزش اسکچاپ قسمت ششم

مدت زمان آموزش: 9 دقیقه

در قسمت ششم از دوره مدلسازی پیشرفته اسکچاپ به سراغ یک فضای داخلی کلاسیک میرویم . این قسمت بخش کوچکی از جلسه ششم از دوره کامل اسکچاپ هست.

تایم لپس قسمت 7 تا 9 پکیج آموزش اسکچاپ

مدت زمان آموزش: 1 دقیقه

در این سه قسمت که تایم لپس آن را در بالا میبینید به سراغ طراحی و مدلسازی یک نمای کلاسیک یا رومی میرویم.نماهای کلاسیک یا رومی مورد پسند کارفرمایان زیادی در کشور ما هستند بنابرین یادگیری اصولی و اجرایی آن به شدت مورد نیاز هنرجویان معماری خواهد بود. استاد این دوره یک معمار با سابقه طراحی نماهای کلاسیک در شهر تهران که تا به امروز بیش از 50 پروژه طراحی نما طراحی ، رندر ، نظارت و اجرا کرده است. پس نگران هییییچ چیز نباش …

قسمتی از آموزش اسکچاپ قسمت دهم

مدت زمان آموزش: 3 دقیقه

در این قسمت از پکیج آموزش اسکچاپ به سراغ یک پروژه معروف به نام حیدرالیفاثر زاها حدید میرویم! این پروژه یکی از پیچیده‌ترین فرم‌های تاریخ معماری را دارد.این قسمت اولین بخش از آموزشهای پلاگین اسکچاپ هست که استاد به یک پروژه فوق‌العاده سخت و حرفه‌ای کار را شروع میکند. بریم ببینیم …

قسمتی از آموزش اسکچاپ قسمت دوازدهم

مدت زمان آموزش: 6 دقیقه

این جلسه از پکیج مدلسازی معماری اسکچاپ به پروژه‌ی معروف جناب آقای هومن بالازاده اختصاص داده شده است. این پروژه ورودی بسیار فرمالی دارد که بوسیله ترکیب چند پلاگین اسکچاپ مدلسازی شده است. در پایان کار پروژه مدلسازی ما با پروژه واقعی مو نمیزند بر خلاف دوره‌های ضعیف بازار. البته در ویدیو بالا این جلسه ادامه دارد و پایان این پروژه نیست.

قسمتی از آموزش اسکچاپ قسمت دوازدهم- 1

مدت زمان آموزش: 6 دقیقه

در این تیکه 3 دقیقه‌ای از جلسه دوازدهم پکیج آموزش اسکچاپ به سراغ شبیه سازی پارچه میرویم.

قسمتی از آموزش اسکچاپ قسمت سیزدهم

مدت زمان آموزش: 6 دقیقه

در این جلسه از دوره تخصصی اسکچاپ به ی=سراغ یادگیری چندین پلاگین کاربردی میرویم که در ویدیوی 5 دقیقه‌ای بالا شما قسمتی از یک پلاگین تدریس شده در این جلسه را مبینید که متعلق به پلاگینی است که بافت را روی مدل تصحیح میکندو در واقع تکسچرهایی که شما تعریف میکنید را ویرایش میکند.