دانلود آبجکت لوازم آشپزخانه

دانلود آبجکت لوازم آشپزخانه

 در این بخش برای شما همراهان و هنرجویان آکادمی قوری دانلود رایگان آبجکت لوازم آشپزخانه را آماده کرده ایم که به صورت رایگان میتوانید از آنها برای پروژه های خود استفاده نمایید.این مجموعه شامل مدل های سه بعدی متنوع لوازم آشپزخانه مثل آبجکت گاز،آبجکت یخچال ،آبجکت هود،آبجکت سینک ،آبجکت فر ،آبجکت ماشین ظرفشویی و انواع اکسسوری های مورد نیاز در آشپزخانه میباشد.پس اگر در زمینه ی طراحی آشپزخانه و کابینت و یا طراحی داخلی فعالیت میکنید این مجموعه ی بینظیر را از دست ندهید.تمامی مدل های سه بعدی این مجموعه با نرم افزار تری دی مکس سازگار میباشند و از جزئیات بالایی برخوردارند همچنین متریالسازی و تکسچرینگ این آبجکت ها توسط موتور رندر های vray و Corona انجام شده است و از متریال های با کیفیتی برخوردارند..برای استفاده از این مدل های سه بعدی ابتدا فایل مورد نظر را از حالت فشرده خارج نماییدو سپس با استفاده از روش های زیر از این مجموعه ی بینظیر استفاده نمایید.

برای اینکه متریال‌های موجود در آبجکت ها به درستی در صحنه ها Load شوند دو روش وجود دارد:

1- فایل تری دی مکس پروژه اصلی در همان فایلی باشد که آبجکت نیز حضور دارد.

2- اگر آدرس فولدر آنها با هم متفاوت بود باید از طریق بخش Customize > Configure Project paths اقدام به تعریف فولدر تکسچر آنها کنیم.

 

درباره لوازم آشپزخانه:

وسایل آشپزخانه ابزارهایی هستند که با یاری آنها مواد خوردنی را می‌توان به گونه‌ای غذا تبدیل کرده و آماده خوردن کرد. این ابزارها را می‌توان به دسته‌های گوناگونی بخش کرد:

 • ابزار آشپزی

 • لوازم آشپزخانه

 • اثاثیه آشپزخانه

 • ظروف آشپزخانه

 • ابزار پذیرایی

 • منسوجات آشپرخانه

 • ابزار نظافت

البته این لوازم و ظروف و وسایل به دو گروه خانگی و صنعتی تقسیم می‌شوند.

ابزار آشپزی

ابزار آشپزی شامل گستره وسیعی از ابزاری است که برای آماده‌سازی و پخت غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد

لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه گروهی از لوازم خانگی ویژه آشپزخانه هستند که معمولاً با برق کار می‌کنند، این لوازم به سه گروه کلی لوازم خانگی کوچک لوازم خانگی اصلی و لوازم برقی مصرفی تقسیم می‌شوند

اثاثیه آشپزخانه

اثاثیه یا اثاث آشپزخانه به مبلمان به کار رفته در آشپزخانه گفته می‌شود. اثاثیه آشپزخانه را می‌توان به گروه‌های زیر تقسیم کرد:

 • کابینت آشپزخانه

 • مبلمان مانند میز و صندلی ناهارخوری، صندلی بوفه و …

 • چراغ

 • اکسسوری مانند ساعت و گلدان و …

ظروف

ظروف به مجموعه بزرگی از ابزارهای حمل، نگهداری یا پخت غذا گفته می‌شود که فضایی برای ذخیره مواد غذایی جامد و مایع دارند. ظروف را می‌توان به دو گروه اصلی زیر تقسیم کرد:

 • ظروف پخت

 • ظروف حمل و نگهداری

ابزار پذیرایی

ابزار پذیرایی یا سرو غذا به کلیه ابزاری گفته می‌شود که غذای آماده شده به کمک آن‌ها ارائه شده و خورده می‌شود. بخشی از ابزارهای پخت می‌توانند در پذیرایی هم استفاده شوند اما به‌طور کلی انواع بشقاب، قاشق و چنگال یا چاپ استیک، لیوان‌ها و جام‌ها و انواع ظروف دردار، بدون در یا دارای گرم کن برای پذیرایی استفاده می‌شوند.

منسوجات آشپزخانه

منسوجات آشپزخانه به مصنوعات پارچه‌ای مورد استفاده در آشپزخانه گفته می‌شود. منسوجات آشپرخانه می‌تواند شامل انواع پیش‌بند، سربند، دستمال سفره و میز، دستگیره پارچه‌ای و پارچه‌های مورد استفاده در نظافت، باشد.

ابزار نظافت

ابزار نظافت شامل ابزاری است که برای شستشو و نظافت فضای کلی آشپزخانه و تمامی ابزار مورد استفاده در آن به کار می‌رود. مواد ضدعفونی کننده، ابزارهای شستشو ظرف و سطوح، تجهیزات خشک‌کننده و آب‌چکان ظروف، از این گروه وسایل هستند.

منبع متن : wikipedia

دریافت تخفیف برای تهیه اولین دوره

کافیست روی گزینه زیر کلیک کنید تا با مشارکتی کوچک کد تخفیف 20 درصدی دریافت کنید