بهترین آکادمی معماری کدام است ؟

به دلیل منابع ناکافی شاید پاسخ به این سوال کمی سخت باشد اما معیارهایی برای ارزیابی آموزشگاه‌ها یا آکادمی‌های معماری وجود دارند که میتوانند راهنمای خوبی برای هنرجویان و دانشجویان این رشته باشد. مثل نتایجی که اساتید در هر جلسه آموزشی به آن رسیدند ، سوابق اساتید ، نمونه کار هنرجویان ، نمونه تدریس‌هایی از جلسات ، نحوه پشتیبانی و رفع اشکال و نظر هنرجویان پس از پایان دوره .

آکادمی معماری قوری افتخار همراهی هنرجویان و دانشجویان رشته معماری را از سال 1396 داشته است. در حال حاضر که در سال 1402 هجری شمسی هستیم، نزدیک به 1700 هنرجو فعال را فارغ التحصیل کرده و روانه بازار کار طراحی معماری کرده است. همواره سعی کردیم که کاربردی‌ترین دوره های معماری را طراحی کنیم. دوره‌هایی که هنرجو پس از گذراندن آن بتواند حرفی برای گفتن در بازار کار معماری داشته باشد. 

آکادمی معماری قوری تنها آموزشگاهی در کشور است که تمامی اساتید آن مهندس معمار با سابقه بیش از 10 سال در زمینه طراحی و ناظر پروژه‌های اجرا شده در سطح کشور است. آکادمی معماری قوری تنها آموزشگاهی در کشور است که پروژه‌هایی که در دوره‌های آن کار میشود ، پروژه های واقعی اجرا شده توسط خود اساتید می‌باشد. تنها آموزشگاهی که از هر جلسه تدریس شده 5 الی 15 دقیقه نمونه تدریس تهیه کرده و قبل از خرید دوره در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد، آکادمی معماری قوری است. بیش از 500 نمونه کار از هنرجویان منتخب به نمایش درآمده است. گروه های رفع اشکال در شبکه های اجتماعی با سابقه 6 ساله که ترکیب هنرجویان قدیمی تر و هنرجویان جدید با قابلیت رفع اشکال 24 ساعته و کرکسیون هفتگی مخصوص با هر هنرجو !

آکادمی معماری قوری همواره از هر کاری که در توان و تخصص مهندسین خود بوده دریغ نکرده و به هنرجویان و دانشجویان داخل کشور و خارج از کشور تمامی آموزه های مورد نیاز را منتقل کرده است.

حال میتوانید از از نمونه کار هنرجویان و نحوه رفع اشکال آکادمی دیدن فرمایید:

میتوانید برای دیدن نمونه تدریس از هر جلسه از هر دوره ، روی دوره مدنظر کلیک کنید. نمونه تدریس ها از هر جلسه دوره ها به مدت 5 الی 15 دقیقه در غالب ویدیو قابل مشاهده است. همچنین نظرات برخی از هنرجویان را میتوانید بشنوید. نظر هنرجویان خالی از انتقاد نیست پس با خیال راحت نظرات را ببنید . هیچ شانسوری در کار آکادمی معماری قوری نیست. هیچ دروغی در آکادمی معماری قوری گفته نمیشود. آنقدر از کیفیت کار خود اطمینان داریم که برای شما از هر جلسه نمونه تدریس استخراج کردیم تا شفاف و واضح همه چیز را ببینید و مقایسه کنید.

برای شما هنرجویان و دانشجویان عزیزی که وارد وبسایت رسمی آکادمی می‌شوید یکسری ابزارهای مورد استفاده در نرم افزار‌های معماری را آماده کردیم که می‌توانید به صورت رایگان آنها را دانلود کرده و استفاده کنید. همچنین امکان رایگان دیگری که برای شما فراهم کردیم ، یکسری آموزش های کوتاه است که به صورت رایگان میتوانید از آنها استفاده کرده و مهارت خود را افزایش دهید.