دانلود آبجکت حیوان

دانلود آبجکت حیوان

 در این بخش از مجموعه آبجکت های ابزار هنرجو آکادمی معماری قوری،برای شما عزیزان و هنرجویان آکادمی مجموعه ای کامل و بینظیر از آبجکت ها یا مدل های سه بعدی حیوانات خانگی آماده کرده ایم که به صورت رایگان قابل دانلود میباشد.پروسه ی متریال سازی و تکسچرینگ این مجموعه با استفاده از موتور رندر های V-ray و Corona  به صورت کاملا حرفه ای انجام شده است و کاملا با کیفیت میباشند.همچنین مدل سازی این آبجکت ها در نرم افزار قدرتمند تری دی مکس شکل گرفته که از دیتیل ها و جزئیات بالا برخوردارند،پس اگر برای رندرتان به دنبال مدل های سه بعدی با کیفیت و پر دیتیل و همچنین آبجکت های کاملا بهینه شده هستید،این مجموعه را از دست ندهید.

برای اینکه متریال‌های موجود در آبجکت ها به درستی در صحنه ها Load شوند دو روش وجود دارد:

1- فایل تری دی مکس پروژه اصلی در همان فایلی باشد که آبجکت نیز حضور دارد

2- اگر آدرس فولدر آنها با هم متفاوت بود باید از طریق بخش Customize > Configure Project paths اقدام به تعریف فولدر تکسچر آنها کنیم.

 

درباره حیوانات

جانوران (به انگلیسی: Animals) جانداران یوکاریوتی چند یاخته ای(چند سلولی) هستند که در مجموع تشکیل دهندهٔ فرمانروی زیست شناسی جانوران هستند و شامل دو زیرگروه اصلی مهره داران و بی مهرگان هستند.

باور بر این است که جانوران، طی تکامل از یوکاریوت‌های تک سلولی ایجاد شده‌اند که اولین بار توانستند در کنار هم رشدکنند. ابتدا همزیستی بین دو پروکاریوت که یکی دیگری را “که منشأ یوکاریوت هاست ” بالاتر برد و نسل آن ادامه یافت. پس از به وجود آمدن سلول‌های دارای میتوکندری نقطهٔ عطف دیگر، توانایی انتقال پیام بین سلول‌ها بود. گروهی در ارتباط با محیط بیرون ماندند و فضای درونشان به محیط داخلی تکامل پیدا کرد، گروهی دیگر نیز به تولید مثل اختصاص یافتند. بعدها ارتباط‌های سلولی شامل پروتئین ها شد. همهٔ جانوران دگر پرورد heterotroph هستند یعنی برای تأمین انرژی و رفع نیازهای غذایی خود از مواد آلی ساخته‌شدهٔ سایر موجوداتِ زنده استفاده می‌کنند. تمامی جانوران به جز اسفنجها هوپس زیان هستند و جانوران به این گونه تقسیم می شود :

  1. مهره داران :پرندگان، پستانداران، دوزیستان،خزندگان، ماهی ها

  2. بی مهرگان: نرمتنان، دوکفه ای ها،هشت پا، کیسه تنان(مرجان‌ها)،خارپوستان، ستاره‌های دریایی، سکه‌های دریایی، خیار دریایی، توتیا، بند پایان، حشرات، عنکبوت‌ها، عقرب‌ها، خرچنگ‌ها، میگوها، شاه میگوها، کرم ها و اسفنج ها

جانوران خصوصیات خاصی دارند که آن‌ها را از دیگر موجودات زنده متمایز می‌کند. به‌طور کلی، همهٔ جانوران دست کم در مراحلی از زندگی خود توانایی حرکت دارند. اغلب جانوران پرسلولی و یوکاریوت هستند.جانوران بر خلاف گیاهان و جلبک ها ، دگرپرورد هستند و از ترکیبات و مواد آلی تولید شده توسط سایر جانداران استفاده کرده و در نهایت غذا را در بدن خود هضم و جذب می‌کنند. به جز چند استثنا تمامی گونه‌های جانوری جهت انجام فرایندهای زیستی خود احتیاج به اکسیژن دارند.

بزرگ‌ترین جانوری که تا کنون بر روی کرهٔ زمین زیسته نهنگ آبی با وزن ۱۹۰ تُن و طول ۳۳ متر است. بزرگ‌ترین جانور خشکی زی فعلی فیل بیشه آفریقایی با ۱۲ تن وزن و بیش از ۱۰ متر طول است. بزرگ‌ترین حیوان خشکی زی در طول تاریخ دایناسوری به نام آرژانتیناسور بوده‌است که حدود ۳۰ تا ۴۰ متر طول داشته و وزن آن حدود ۷۰ تن تخمین زده می‌شود. در مقابل، گونه‌هایی از جانوران تک سلولی مانند مخاط زیان که نوعی انگل هستند، کوچک‌ترین گونه‌ های جانوری بوده و حداکثر رشد برخی از آن‌ها ۸ تا ۱۰ میکرومتر است.

منبع :wikipedia

دریافت تخفیف برای تهیه اولین دوره

کافیست روی گزینه زیر کلیک کنید تا با مشارکتی کوچک کد تخفیف 20 درصدی دریافت کنید