دانلود آبجکت بوفه

دانلود آبجکت بوفه

 در این مجموعه از ابزار هنرجوی آکادمی معماری قوری برای شما هنرجویان و همراهان گرامی مجموعه ای بینظیر و فوق العاده از مدل های سه بعدی بوفه در سبک های مختلف آماده کرده ایم که به صورت رایگان در دسترس شما عزیزان قرار رفته است.اگر در زمینه ی طراحی داخلی و شبیه سازی معماری فعالیت میکنید،داشتن مجموعه ای کامل از بوفه در سبک و طرح های مختلف برای شما ضروری میباشد تا بتوانید از این مدل سه بعدی که به عنوان یک المان تزئینی در فضا کاربرد دارد،استفاده کنید.آبجکت ها و مدل های سه بعدی این مجموعه در نرم افزار تری دی مکس مدلسازی شده اند و جزئیات بالایی دارند و پروسه ی متریال سازی و تکسچرینگ آن ها نیز توسط پلاگین V-ray و Corona تکمیل شده است.

برای اینکه متریال‌های موجود در آبجکت ها به درستی در صحنه ها Load شوند دو روش وجود دارد:

1- فایل تری دی مکس پروژه اصلی در همان فایلی باشد که آبجکت نیز حضور دارد.

2- اگر آدرس فولدر آنها با هم متفاوت بود باید از طریق بخش Customize > Configure Project paths اقدام به تعریف فولدر تکسچر آنها کنیم.

 

درباره بوفه :

بوفه نوعی از ویترین میباشد،بوفه جایی است که «کالا» را برای شناخت خواص «ظاهری» آن در معرض دید و اطلاع عموم قرار می‌دهند.

بوفه محفظه‌ای شیشه‌ای یا شفاف است که مزایا و شکل ظاهری کالا و محصولات را نمایش می‌دهد.در ادامه به بررسی انواع بوفه میردازیم :

ه طور کلی مدل بوفه های جدید را می توانیم در دسته های زیر خلاصه کنیم:

  • مدل بوفه سلطنتی

  • بوفه چوبی مدرن

  • بوفه چوبی کوتاه

  • مدل بوفه فانتزی

بوفه سلطنتی

این بوفه ها مربوط به سبک دکوراسیونی کلاسیک هستند. بسیار پر تزیین و با جزییات فراوان. غالبا می توانید انواع قهوه ای، طلایی و سفید رنگشان پیدا کنید اما نقوش برجسته چوبی از هیچ کدام حذف نخواهند شد. پیشنهاد من به شما برای استفاده از این بوفه، در کنار مبلمان کلاسیک و برای یک سالن غذاخوری یا نشیمن بزرگ است. زیرا همیشه تزیینات فراوان باعث به وجود آمدن شلوغی بصری در فضا خواهند شد.

بوفه مدرن

منظور از بوفه مدرن، بوفه ویترین هایی هستند که از قالب مستطیل مانند نمونه ای قبلی بیرون آمده و فرم ها و شکل های مختلفی را به خود گرفته اند. در بسیاری از انواع مدرن می توانید نبود شیشه و در را نیز متوجه شوید که این نیز خود می تواند فضای شما را تغییر دهد. اما بهتر است قیل از هر گونه انتخاب، ابتدا چشم گیرترین مکان بوفه و ویترین را در دکوراسیون منزل خود پیدا کنید. زیرا اگر در جای مناسبی قرار نگیرد، ظروف و اشیای درونآن به خوبی دیده نمی شوند.

مدل بوفه کوتاه

این مدل امروزه از پرطرفدارترین مدل هاست زیرا در عین حال که فضای کمی می گیرد، ظروف را به خوبی در خود جای داده و به نمایش می گذارد. همچنین شما می توانید از انواع کشو دار آن نیز استفاده کنید که از لحاظ کاربری هم نیاز شما را تامین نماید. گاهی اوقات می توانید از بوفه های کوتاه برای پوشاندن و پر کردن فرورفتگی دیوار های خالی در منزلتان استفاده نمایید.

بوفه فانتزی

از بین انواع بوفه و ویترین در دکوراسیون منزل، بوفه های فانتزی از غالب خشک و رسمی خارج شده و آزادی انتخاب بیش تری به شما می دهند. همان طور که می توانید در تصاویر مشاهده کنید، تنوع رنگ ها برای این مدل زیاد است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که ناهماهنگی با سبک کلی دکوراسیون خانه به وجود نیاورند.

منبع متن : chidaneh.com