دانلود آبجکت لوازم دکوری

در این قسمت برای هنرجویان آکادمی معماری قوری مجموعه ارزشمندی از آبجکت‌های سه بعدی آماده لوازم دکوری خریداری کردیم و برای شما به صورت رایگان قرار دادیم تا دانلود فرمایید.

این مدلهای سه بعدی برای نرم‌افزار 3dmax ساخته شده است و با موتور رندرهای vray و corona بخش شبیه سازی آن کامل شده است. تمامی مدلها به صورت کاملا حرفه‌ای متریال سازی و تکسچرینگ شده است.

برای اینکه متریال‌های موجود در آبجکت ها به درستی در صحنه ها Load شوند دو روش وجود دارد:

1- فایل تری دی مکس پروژه اصلی در همان فایلی باشد که آبجکت نیز حضور دارد

2- اگر آدرس فولدر آنها با هم متفاوت بود باید از طریق بخش Customize > Configure Project paths اقدام به تعریف فولدر تکسچر آنها کنیم

درباره لوازم دکوری

این آبجکت های دکوری که برای نرم افزار تری دی مکس آماده شده نقش بسیار مهمی در واقعی شدن یا رئال شدن رندر شما دارند . جرا که از جئئیات دقیقی ساخته شدند و متریال سازی آنها به روش PBR که بهترین روش برای ساخت متریال در تری دی مکس میباشد. مدلسازی تمامی این آبجکت ها با تمامی جزئیات در آموزش تری دی مکس ما که بهترین پک آموزشی تری دی مکس در ایران و حتی بعضی کشورهای خارجی که ما حدود صد هنرجو از کشورهای ایتالیا ، انگلستان ، کانادا ، امریکا ، عراق در این دوره شرکت کرده اند. در دوره تری دی مکس ما از هیچگونه آبجکت آماده استفاده نمیشود و تمامی موضوعات از صفر تا صد و گام به گام مدلینگ حرفه ای میشوند. مکمل این دوره یعنی آموزش ویری برای رندرینگ کار شما نیاز میباشد. به جرئت میتوان گفت بهترین پکیج آموزش ویری در ایران و چندین کشور دنیا این دوره صفر تا صد و پروژه محوری است که اموزش پلاگین ویری نام دارد. چند اموزش رایگان ویری هم در وبسایت ما بخش آموزش رایگان موجود است.

دریافت تخفیف برای تهیه اولین دوره

کافیست روی گزینه زیر کلیک کنید تا با مشارکتی کوچک کد تخفیف 20 درصدی دریافت کنید