دانلود آبجکت میز نهارخوری

در این بخش برای شما همراهان و هنرجویان گرامی آکادمی معماری قوری دانلود آبجکت میز نهارخوری را قرار داده ایم که میتوانید به صورت رایگان این مدل های سه بعدی را دانلود نمایید.این مجموعه شامل انواع مدل های سه بعدی و آبجکت میز نهارخوری میباشد که در طرح ها و سبک های مختلف میباشد و شامل انواع میز های نهارخوری دو نفره ،4نفره ،6 نفره و …میباشد که میتوانید از آنها برای دکوراسیون آشپزخانه و فضای نهارخوری پروژه های خود استفاده نمایید.

این مدل های سه بعدی بینظیر با نرم افزار قدرتمند تری دی مکس طراحی شده اند  و از دیتیل و جزئیات بالایی برخوردارند و همچنین بخش متریال سازی و تکسچرینگ این مدل های سه بعدی با استفاده از موتور رندر های Vray و corona تکمیل شده است پس اگر به دنبال آبجکت های حرفه ای با جزئیات بالا و متریال های با کیفیت هستید،این مجموعه را به شما پیشنهاد میکنیم.

برای اینکه متریال‌های موجود در آبجکت ها به درستی در صحنه ها Load شوند دو روش وجود دارد:

1- فایل تری دی مکس پروژه اصلی در همان فایلی باشد که آبجکت نیز حضور دارد

2- اگر آدرس فولدر آنها با هم متفاوت بود باید از طریق بخش Customize > Configure Project paths اقدام به تعریف فولدر تکسچر آنها کنیم

درباره میز نهارخوری :

میز وسیله‌ای از اثاث خانه است که از یک صفحهٔ رویی و پایه‌هایی که آن را نگه می‌دارند تشکیل شده‌است و غالباً برای نگه داشتن غذا یا وسایل دیگر در ارتفاعی مناسب برای استفادهٔ راحت در هنگام نشستن به کار می‌رود.

میزهای بسیار قدیمی در مصر کشف شده‌اند که با فلز یا سنگ ساخته شده بوده و برای قرار دادن اشیاء به کار برده می‌شدند اما جهت نشستن کاربرد نداشته‌اند. یونانی‌ها و رومیهای قدیم نیز از میز استفاده می‌کردند.

میز اکثراً به همراه صندلی به کار برده می‌شود. رویهٔ برخی از میزها دارای لولا بوده و باز و بسته می‌شوند و گاهی قابل تنظیم نیز هستند برخی از میزها نیز دارای قطعاتی جدا شونده هستند. تعدادی از میزها کوچک و تا شو بوده و قابل حمل کردن هستند. میزهایی نیز در هواپیماها و بعضی خودروها در پشت صندلی تعبیه شده‌است که بسیار کوچک هستند و برای غذا خوردن در این مکان‌ها به کار می‌روند. میزها غالباً دارای چهار پایه هستند اما بعضی از آن‌ها ممکن است تنها یک پایه در وسط داشته باشند یا طراحی‌های دیگری داشته باشند. میزهای سه‌پایه در سده‌های هجدهم و نوزدهم میلادی در اروپا بسیار شایع بوده و برای گذاشتن شمع یا چای خوردن استفاده می‌شدند.

یکی از انواع میز ها نیز نهارخوری میباشد که امروزه یکی از اعضای اصلی فضای اشپزخانه و نهارخوری میباشد.

در ادامه به استاندارد ها و ابعاد استاندارد انواع میز های نهارخوری میپردازیم.

مبز دو نفره که به صورت مربعی و دایره ای شکل وجود دارند ابعاد میزنهارخوری به شکل مربع 90در 90 سانتی متر و به شکل دایره با قطر 70 سانتی متر میباشد.

نوع دیگر میز نهارخوری میز چهار نفره میباشد که در شکل های دایره ای و مستطیلی وجود دارند ابعاد استاندارد میز 4 نفره مستطیلی 90در 120سانتی متر و میز 4 نفره ی دایره ای شکل با قطر 90 یا 120 و یا 130 سانتی متر میباشد.

نوع دیگر این میز ها  نفرا میباشد.ابعاد استاندارد میز 6 نفره ی دایره شکل 140 سانتی متر و مستطیل شکل 90 در 160 میباشد.

نوع بعدی میز هشت نفره میباشد که ابعاد و اندازه ی ان در مدل های دایره ای 160 سانتی متر و در نوع مستطیل شکل آن 90در 200 سانتی متر میباشد.

ابعاد نوع ده نفره ی میز های نهارخوری در فرم دایره ای شکل 180 سانتی متر و در فرم مستطیل شکل 120در 200 سانتی متر میباشد.

نوع آخر میز های نهار خوری 12 نفره میباشد که ابعاد استاندارد این میز های در فرم های دایره ای 200 سانتی متر و در فرم مستطیل شکل 160در 200 سانتی متر میباشد.

منبع متن : Wikipedia

دریافت تخفیف برای تهیه اولین دوره

کافیست روی گزینه زیر کلیک کنید تا با مشارکتی کوچک کد تخفیف 20 درصدی دریافت کنید