دانلود آبجکت غذا

با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی گروه آموزشی قوری.این مجموعه آبجکت هایی که مشاهده می کنید مورد استفاده در نرم افزار اسکچاپ (Sketchup) هستند و با موتور رندر محبوب ویری (V-ray) مورد استفاده قرار می گیرند .آبجکت ها را به صورت سه بعدی و رایگان در اختیار شما قرار دادیم  که این آبجکت ها برای رندر های صحنه داخلی  شما می تواند بسیار کارآمد باشد و در کیفیت و جزئیات کار شما کمک کند.

مجموعه ای از آبجکت غذا و میوه با تنوع بالا براتون قرار دادیم که بتونید جلوه ویژه ای به پروژه هاتون بدید و در کارتون استفاده کنید.امیدواریم بهترین صحنه هارو با استفاده از این آبجکت ها خلق کنید.

مجموعه مدل سه بعدی مواد غذایی که حاوی انواع غذا و میوه می باشد.میتوانید در انوع پروژه های طراحی به ویژه در چیدمان پروژه ها در طراحی فضاهایی مانند آشپزخانه / سالن های غذا خوری و … می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

خوراک یا غذا خوردنی‌ای است که در جوامع متفاوت به‌صورت خام و دست‌نخورده، تغییریافته یا نیمه‌تغییریافته برای مصرف آماده می‌شود. خوراک می‌تواند منشأ حیوانی یا گیاهی (و یا گاهی معدنی) داشته باشد، و برای رفع نیاز، تغذیه مصرف شود.

در گذشته، جمع‌آوری خوراک به شیوهٔ شکار یا چیدن میوه انجام می‌گرفت، ولی امروزه تهیهٔ آن بیش‌تر با استفاده از مهارت‌های کشاورزی، دام‌پروری و ماهی‌گیری صورت می‌گیرد.

عادات غذایی در فرهنگ‌های گوناگون مختلف است. اکثر جوامع با توجه به سنن و رسومشان، رسم‌های مخصوصی برای آشپزی و اولویت‌های غذایی‌شان دارند. بسیاری از فرهنگ‌ها غذاهای خود را توسط روش‌های تدارک، شیوه‌های آشپزی، و تهیه غذا متنوع ساخته‌اند.

منشاءهای غذایی

اکثر خوراک‌ها منشأ گیاهی (همچون میوه‌ها، سبزیجات، صیفی‌جات، غلات و دانه‌ها) و جانوری (مانند گوشت، شیر و فراورده‌های آن، تخم‌مرغ و عسل) دارند. با این وجود برای تهیهٔ غذا از گروه‌های دیگری همچون قارچ‌ها و باکتری‌ها (سرکه، ماست، پنیر و …) نیز استفاده می‌شود. به جز مواد آلی، مواد معدنی همچون نمک و آب نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گروه‌های اصلی

خوراک‌ها را معمولاً به گروه‌های زیر تقسیم می‌کنند:

  • سبزیجات و میوه‌ها (سرشار از الیاف غذایی و ویتامینهای مختلف به خصوص ویتامین ث)
  • فراورده‌های گوشتی و تخم‌مرغ (سرشار از پروتئین و آهن)
  • شیر و فراورده‌های لبنی (سرشار از کلسیم، پروتئین و ویتامین ب)
  • نشاسته (نان، سیب‌زمینی، غلات، برنج)(سرشار از کربوهیدرات، ویتامین ب، الیاف، پروتئین و مواد معدنی)
  • چربی‌ها (سرشار از لیپید، ویتامین آ، ویتامین د (خامه و کره)، ویتامین ای و اسیدهای چرب)
  • قندها (سرشار از قندهای ساده)

منبه متن:wikipedia

دریافت تخفیف برای تهیه اولین دوره

کافیست روی گزینه زیر کلیک کنید تا با مشارکتی کوچک کد تخفیف 20 درصدی دریافت کنید