دانلود آبجکت پرسوناژ

همانطور که میدونید برای زیباتر شدن صحنه فضای داخلی یا بیرونی پروژتون به آبجکت پرسوناژ نیاز دارید و ما در این قسمت برای هنرجویان و همراهان گروه آکادمی معماری قوری مجموعه ای از آبجکت رایگان سه بعدی پرسوناژ رو قرار دادیم تا با استفاده از آن ها جلوه ویژه ای به صحنه خود بدهید.

این آبجکت های پرسوناژ در انواع و حالات مختلفی اعم از ایستاده و نشسته و … وجود دارد و فقط کافی است دانلود کنید تا جلوه تازه ای به کار خودتون بدید.

همانطور که میدونید پرسوناژ ها تاثیر بسزایی در نشان دادن جزیئات کار شما دارند و میتوانید با استفاده از یک آبجکت پرسوناژ خوب صحنه طبیعی و واقعی تری داشته باشید.

سریع ترین شیوه برای به وجود آوردن یک ارتباط حسی با مخاطب، حضور کارکتر های انسانی در یک فضای رندر می باشد. شما با خلق یک ارتباط بصری مناسب، می توانید عمیقا در احساسات مخاطب نفوذ کنید و یک تصویر ساده را به فضایی تبدیل کنید که حرفی برای گفتن داشته باشد. در ارائه بصری معماری، تلاش شده تا این احساسات شکل داده شود و از تصاویر روزمره که هر روزه همه افراد به اشتراک می گذارند، جلوگیری شود. به همین علت چگونگی استفاده درست از پرسوناژ در فضای رندر های معماری بسیار مهم می باشد.

راهنمای بصری پروژه شما حضور این پرسوناژ های انسانی می باشد و چشم مخاطب را متوجه داستان یا حسی می کند که شما قصد انتقال آن را به مخاطب داشته اید. بعضی از مواقع این داستان تنها چگونگی تعامل شخص با محیط و یا حرکت در فضا را توصیف می کند. حتی در برخی مواقع این داستان خلاصه تر می شود. به هر حال سمت و سوی این داستان هر چه که باشد، هنر استفاده درست از پرسوناژ در فضای رندر های معماری در حقیقت از میزان تسلط بر دانش ترکیب بندی، چگونگی ایجاد تاثیر بر مخاطب و داستان پردازی تاثیر گرفته است. هر چه دانش شما درباره این موضوعات بیشتر شود امکان ارائه بهتر پروژه شما نیز بیشتر می شود، بخصوص هنگامی که در پشت این پروژه کانسپت پیچیده ایی نهفته باشد.

منبع متن:arch-projects.com

دریافت تخفیف برای تهیه اولین دوره

کافیست روی گزینه زیر کلیک کنید تا با مشارکتی کوچک کد تخفیف 20 درصدی دریافت کنید