در این مجموعه از آبجکت‌ها و مدل‌های آماده سه‌بعدی بهترین و با کیفیت ترین آباژور ها رو برای شما جمع‌آوری کردیم تا بتونید با خیال راحت بدون نگرانی از ایجاد باگ در صحنتون یا سنگین شدن ویوپرت، این آبجکت‌ها رو استفاده کنید.

در این کالکشن سعی شده مدل‌های سه‌یعدی رو به گونه‌ای انتخاب کنیم که شما برای استفاده از اون‌ها در هر نوع پروژه‌ای از کلاسیک تا مدرن، از ویلا تا آپارتمان قابل استفاده باشد.

نکته قابل توجه این که این آبجکت‌ها در شامل همه فایل‌های تری‌دی‌مکس، تکسچر، IES و بقیه ابزارهای لازم برای رندرگیری هستند و همه چیز را برای رندر گرفتن شما محیا کرده‌اند.

این مجموعه توسط گروه آموزشی قوری گردآوری شده و  در نرم افزار تری‌دی‌مکس و موتور رندرهای ویری و کرونا قابل استفاده هستند. 

راهنمایی

برای اینکه متریال‌های موجود در آبجکت‌ها به درستی در صحنه‌ها Load شوند دو روش وجود دارد:

روش اول: فایل تری‌دی‌مکس پروژه اصلی در همان فایلی باشد که آبجکت نیز حضور دارد.

روش دوم: اگر آدرس فولدر آن‌ها با هم متفاوت بود باید از طریق بخش Customize>Configure Project Paths اقدام به تعریف فولدر تکسچر آن‌ها کنیم.

تعریف

نورتاب یا آباژور (به فرانسوی: abat-jour) نوعی پوشش برای چراغ و روشنایی های مانند آن است که نور را به پایین هدایت می‌کند. آباژور معمولاً از یک پایه و یک کلاهک تشکیل می‌شود بطوری‌که لامپ به پایه وصل شده و کلاهک اطراف لامپ را می پوشاند تا مانع از مشخص شدن لامپ شود. بیشتر نور آباژور از بالا و پایین کلاهک خارج می‌شود.آباژور به دو صورت رومیزی و ایستاده در بازار موجود است.

برگرفته از ویکیپدیای فارسی

دانلود آبجکت‌ها

در قسمت ابزار هنرجو دانلود آبجکت آباژور رو قرار دادیم.

برای دانلود رایگان این مجموعه کامل،می‌توانید از لینک‌های دانلود زیر استفاده نمایید.

فرمت فایل ها بصورت زیپ شده است که با استفاده از برنامه winrar یا سایر برنامه‌های مشابه به راحتی اکسترکت شده و از حالت فشرده خارج می‌شوند.

برای دانلود آبجکت های بیشتر می توانید به بخش ابزار هنرجو در سایت مراجعه نمایید.

دریافت تخفیف برای تهیه اولین دوره

کافیست روی گزینه زیر کلیک کنید تا با مشارکتی کوچک کد تخفیف 20 درصدی دریافت کنید